O značke DXN

O značke DXN

Firma DXN International je medzinárodne orientovaná firma so sídlom v Malajzii. Patrí k najväčším svetovým výrobcom prírodných doplnkov stravy s Ganodermou (Reishi). Sama si riadi celý proces od vývoja a výskumu produktov, cez pestovanie a spracovanie surovín až po obchod a distribúciu do viac ako 150-tich krajín sveta. Všetko prebieha za prísnych bezpečnostných opatrení, v certifikovaných podmienkach. Týmto spôsobom si firma zabezpečuje aj najvyššiu kvalitu všetkých spracovávaných produktov.

Zakladateľom spoločnosti DXN je Dato´ Dr. Lim Siow Jin, absolvent prestížneho Indického Technologického inštitútu. Dato´ Dr. Lim svoj biznis založil na pozitívnych účinkoch jedlých húb na ľudské zdravie. Vďaka svojmu skutočnému záujmu a nekonečnému úsilie dokázal naplno využiť účinky huby Ganoderma čiže Lingzhi (Leskokôrka lesklá), ktorá je známa ako "kráľovná rastlín", a ktorá má priaznivý vplyv na ľudské zdravie a blahobyt, a v roku 1993 založil spoločnosť DXN.

VLASTNÉ PLANTÁŽE GANODERMY

DXN má vlastné planáže Ganodermy v Malajzii, ktoré zaberajú plochu viac ako 70 ha. Farma patrí k najväčším nielen v Malajzii a vlastní certifikát MS ISO 14001: 2004. Tento certifikát zaručuje vysokú kvalitu pestovania Ganodermy v prísne kontrolovaných podmienkach. Od r. 2007 boli DXN plantáže Ganodermy zaradené do malajskej programu Bioplán, čo znamená, že pestovanie vyhovuje norme 1529: 2001 a spĺňajú podmienky certifikované Bioplantáže.

Závod na výrobu potravinových doplnkov z Ganodermy sa rozprestiera na ploche 34.000 m2 a je vybavený najmodernejšími spracovateľskými technológiami. Závod vlastný rad certifikátov: TGA od Ministerstva zdravotníctva Austrálie, ďalej napr. V r. 1999 certifikát kvality ISO 9001: 2000 od poisťovne LLoyd´s, a GMP za dobrú výrobnú prax.

DXN vlastné i ďalšie 2 výrobné závody o rozlohe 42.000 m2, kde na technologických zariadeniach špičkovej kvality vyrába potraviny a nápoje s ganodermou a výrobný závod o rozlohe 70.000 m2 na výrobu kozmetiky, prírodných štiav a enzýmov.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Viac informácií